Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sekcja Świadczeń Środowiskowych

Czcionka:

Godziny pracy:

Poniedziałek 8:00 - 16:00

Wtorek - Piątek 7:00 - 15:00

Dla osób niedowidzących informacje pod numerem:

87 732 64 49 lub 87 732 67 18

 

Sekcja Świadczeń Środowiskowych

Pokój:

Stanowisko:

Imię i nazwisko:

Telefon:

I piętro

pok. Nr 18

Kierownik

Zdzisława Mieruńska

z.mierunska@mops.elk.pl

 

87 732 67 26

I piętro

pok. Nr 9

Starszy Pracownik Socjalny

Janina Wasilewska

j.wasilewska@mops.elk.pl

87 732 67 16

Specjalista Organizacji Pomocy Społecznej

Ewa Lewonowska

e.lewonowska@mops.elk.pl

Referent

Agnieszka Bróździak

a.brozdziak@mops.elk.pl

Ewelina Grabowik

e.grabowik@mops.elk.pl

Referent

Maria Gałaszewska

m.galaszewska@mops.elk.pl

 

Asystenci Rodziny

Pokój:

Stanowisko:

Imię i nazwisko:

Telefon:

I piętro

pok. Nr 20

Referent

Teresa Stankiewicz

t.stankiewicz@mops.elk.pl

 

87 732 67 21

Asystenci rodziny

Edyta Zyskowska

e.zyskowska@mops.elk.pl

Beata Wierzbicka

b.wierzbicka@mops.elk.pl

Beata Hawryło

b.hawrylo@mops.elk.pl

Emilia Kalisz

e.kalisz@mops.elk.pl

Katarzyna Adaszewska

k.adaszewska@mops.elk.pl

DANE KONTAKTOWE:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej 

ul. Piłsudskiego 8 

19-300 Ełk

Tel. 87 732 67 18 - sekretariat

Fax.  87 732 64 49 - biuro podawcze

e-mail: sekretariat@mops.elk.pl

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00  poniedziałek

7:00 - 15:00  wtorek - piątek

 

 

Środowiskowy Dom Samopomocy 

ul. Kościuszki 28B 

19-300 Ełk

Tel. 87 732 67 55 - kierownik

Tel. 87 732 67 54 - biuro

Tel./fax. 87 732 67 52 - biuro

e-mail: sds@mops.elk.pl

facebook

Godziny otwarcia:

7:30 - 15:30 poniedziałek - piątek

Kalendarium

Styczeń 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4