Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy socjalni

Czcionka:

PRACOWNICY   SOCJLANI

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr telefonu

e-mail

Buźniak Wioletta

Pracownik socjalny

87 732 67 17

w.buzniak@mops.elk.pl

Dubicka Anna

Pracownik socjalny

87 732 64 48

a.dubicka@mops.elk.pl

Gleba-Krupińska Alicja

Pracownik Socjalny

87 732 67 17

a.krupinska@mops.elk.pl

Golub Magdalena

Pracownik socjalny

87 732 67 23

m.golub@mops.elk.pl

Jankowska Sylwia

Pracownik socjalny

87 732 64 48

s.jankowska@mops.elk.pl

Jasiulewicz Magdalena

Pracownik socjalny

87 732 64 47

m.jasiulewicz@mops.elk.pl

Kotowska Agnieszka

Pracownik socjalny

87 732 67 22

a.kotowska@mops.elk.pl 

Kruszewska Ewa

Pracownik socjalny

87 732 67 23

e.kruszewska@mops.elk.pl

Kryłowicz Justyna

Pracownik socjalny

87 732 64 53

j.krylowicz@mops.elk.pl

Kulik Justyna

Pracownik socjalny

Klub Seniora Senior +

87 732 64 94

j.kulik@mops.elk.pl

Lewonowski Tomasz

Pracownik socjalny

87 732 64 47

t.lewonowski@mops.elk.pl

Łozowska Anna

Pracownik socjalny

87 732 64 51

a.lozowska@mops.elk.pl

Łozowska Ewa

Pracownik socjalny

87 732 67 24

e.lozowska@mops.elk.pl

Makarewicz Katarzyna

Pracownik socjalny

87 732 64 52

k.makarewicz@mops.elk.pl

Mazurkiewicz Barbara

Pracownik socjalny

87 732 67 27

b.mazurkiewicz@mops.elk.pl

Nowikowska Marta

Pracownik socjalny

87 732 64 51

m.nowikowska@mops.elk.pl

Olechno Małgorzata

Pracownik socjalny

87 732 67 22

m.olechno@mops.elk.pl

Podgórska Mariola

Pracownik socjalny

87 732 64 48

m.podgorska@mops.elk.pl

Ratkiewicz Beata

Pracownik socjalny

87 732 67 22

b.ratkiewicz@mops.elk.pl

Siedlecka Dorota

Pracownik socjalny

87 732 67 22

d.siedlecka@mops.elk.pl

Skawska Emilia

Pracownik socjalny

87 732 64 48

e.skawska@mops.elk.pl

Sokołowska Ewa

Pracownik socjalny

87 732 67 23

e.sokolowska@mops.elk.pl

Supruniuk Beata

Pracownik socjalny

87 732 64 48

b.supruniuk@mops.elk.pl

Sutkowska Joanna

Pracownik socjalny

87 732 67 23

j.sutkowska@mops.elk.pl

Świderska Małgorzata

Pracownik socjalny

87 732 67 22

m.swiderska@mops.elk.pl

Wasilewska Daria

Pracownik socjalny

87 732 67 23

d.wasilewska@mops.elk.pl

Wątrobińska Kamilla

Pracownik socjalny

87 732 64 53

k.watrobinska@mops.elk.pl

Więcławski Piotr

Pracownik socjalny

87 732 64 52

p.wieclawski@mops.elk.pl

Wołkowycka Barbara

Pracownik socjalny

87 732 67 27

b.wolkowycka@mops.elk.pl

Wołkowycka Jadwiga

Pracownik socjalny

87 732 64 53

j.wolkowycka@mops.elk.pl

Zajączkowski Artur

Pracownik socjalny

87 732 67 27

a.zajaczkowski@mops.elk.pl

 

DANE KONTAKTOWE:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej 

ul. Piłsudskiego 8 

19-300 Ełk

Tel. 87 732 67 18 - sekretariat

Tel.  87 732 64 49 - biuro podawcze

Fax. 87 732 64 49

e-mail: sekretariat@mops.elk.pl

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00  poniedziałek

7:00 - 15:00  wtorek - piątek

Klub Seniora "Senior+"

ul. Piłsudskiego 10

19-300 Ełk

tel. 87 732 64 96

e-mail: klubseniora@mops.elk.pl

Administratorem strony http://www.mopselk.naszops.pl  jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, 19 – 300 Ełk, tel. 87 732 67 18, adres e-mail sekretariat@mops.elk.pl
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie  http://elk-mops.bip-wm.pl/public/

Kalendarium

Październik 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1